O firmie

Zakład Pogrzebowy RÓŻA w Gdańsku tworzą pracownicy, którzy odznaczają się wiedzą i doświadczeniem pracy w branży pogrzebowej. Orientują się oni doskonale we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowych – począwszy od formalności, przez wszystkie etapy – aż pod niuanse obsługi Klienta, która jest zawsze najwyższej jakości.
Dzięki naszemu wsparciu członkowie Rodziny Zmarłego mogą uczcić Jego pamięć dzieląc swój ból z Przyjaciółmi i Znajomymi. Wiemy, jak ważne jest wspieranie osób pogrążonych w bólu w czasie wszystkich etapów organizacji pogrzebu, dlatego nasz osobisty, uważny i serdeczny personel jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Kompleksowe usługi pogrzebowe, które Państwu oferujemy, odpowiadają wyobrażeniom i potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Pomagamy dopełnić wszystkie formalności, które są wymagane przy organizacji pogrzebów – od uzyskania aktu zgonu oraz dopilnowania obiegu niezbędnych dokumentów w urzędach – przez ustalenia w parafiach czy cmentarzach – aż po ułatwienie w regulacji kosztów pogrzebu, przez możliwość ich skredytowania.

Nasz personel, dysponując wiedzą na temat najnowszych trendów funeralnych, pomoże Państwu dokonać wyboru trumny, urny, wieńców i wiązanek pogrzebowych. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać ewentualne rodzące się wątpliwości. Przez cały czas realizacji usługi pogrzebowej Zakład Pogrzebowy RÓŻA w Gdańsku czuwa, aby każde działanie nacechowane było najwyższym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i współczuciem dla Rodziny.

Dla Państwa nieustannie czynny jest numer telefonu +48 570 205 550. Kontaktując się z nami możecie Państwo przekazać zlecenia na wszelkie usługi pogrzebowe do wykonania w Gdańsku i okolicach. Całodobowo wykonujemy przewóz (eksportację) Osoby Zmarłej z miejsca, w którym nastąpił zgon oraz udzielamy niezbędnych informacji we wszelkich kwestiach związanych z przygotowaniami do pogrzebu.