Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
28 wpisów.
Sebastian Piątkowski napisał/a 28 lutego 2023
Dziekuje pracownikom zakładu pogrzebowego Róża, którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pogrzeb był na najwyższym poziomie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dostałem również pomóc w dopełnieniu formalności urzędowych.
Zygmunt. S napisał/a 6 lutego 2023
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, kompleksowa pomoc już od pierwszego kontaktu. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy.
Karolina. D napisał/a 30 grudnia 2022
Zakład pogrzebowy Róża na tle innych zakładów wyróżnił się profesjonalizmem oraz również przystępnymi cenami a zarazem najwyższą jakością. Pracownicy bardzo pomogli z wszelkimi formalnościami urzędowymi.
Adam Osipowicz napisał/a 13 grudnia 2022
Zleciliśmy zakładowi pogrzebowemu Róża przewóz naszego dziadka i zorganizowanie pogrzebu. Pomimo tego ze transport był z innego województwa, wszystko odbyło się szybko i mogliśmy godnie się pożegnać. Polecam usługi tej firmy
Natalia Arend z rodziną napisał/a 2 grudnia 2022
Z cała rodziną dziękujemy za opiekę nad nami w chwilach zagubienia, zrozumienie i pomoc w formalnościach. Dla Panów którzy z taka godnością nieśli trumnę i kładli z pietyzmem kwiaty, za zapalane znicze i za to że byli ludźmi a nie traktowali nas jak datę i godzinne w kalendarzu - Dziękuję i Bóg zapłać
Łukasz napisał/a 18 listopada 2022
Szybka reakcja na nasz telefon i pogrzeb dopięty na ostatni guzik. Warto Państwu zaufać
D. H. napisał/a 10 listopada 2022
Dobra firma - polecam. Na duży plus zasługuje obsługa w biurze i proponowanie rozwiązań tak że człowiek który się nie zna wie, że nic nie jest przypadkowo zrobione.
Krzysztof napisał/a 16 października 2022
Dziękujemy Państwu za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych. Profesjonalne przygotowanie i wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej sprawiło, że godnie i z należytą czcią pożegnaliśmy Naszą córkę.
Janina napisał/a 23 września 2022
Wielkie podziękowania dla pracowników firmy Róża za pomoc i załatwienie wszystkich spraw w kancelarii. Bez waszego zaangażowania było by mi bardzo ciężko to wszystko załatwić - pogrzeb też był piękny - Bóg Zapłać
Agnieszka B napisał/a 13 września 2022
Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego syna, a przede wszystkim za empatię, wsparcie, wyrozumiałość. Dziękujemy za bycie ludzkim w tych trudnych czasach.
Damian N napisał/a 22 sierpnia 2022
Polecam firmę, konkretna rozmowa, sprawnie pozałatwiane sprawy.
Janusz K. napisał/a 21 lipca 2022
Myślę, że Róża to dobra firma, uczciwie powiedzieliśmy co chcieliśmy czego nie i to uszanowali, jesteśmy zadowoleni.
Danuta napisał/a 27 czerwca 2022
Szczerze polecamy usługi "Róży".W tych trudnych chwilach służą rzeczową pomocą.Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, z wielką kultura i szacunkiem tak dla zmarłego jak i dla rodziny. Cała ceremonia dopracowana w każdym szczególe. Pracownicy otwarci na wszystkie propozycje.Kwiaciarnia,z którą współpracują wykonuje przepiękne wieńce. Nasza 100-letnia mama i babcia została godnie odprowadzona na wieczny spoczynek. Wszyscy żałobnicy byli pod ogromnym wrażeniem.Teraz już tylko czekamy na ułożenie płyty głównej i wierzymy,że te usługa również zostanie wykonana na najwyższym poziomie.
Jowita K napisał/a 8 czerwca 2022
Bardzo ładnie przygotowana ceremonia z namiotem, ładne karawany i pracownicy w garniturach jak z pod igły. Polecam
Marcin Dymek napisał/a 29 kwietnia 2022
Zdecydowanie polecam firmę Róża z Gdańska. Na pochwałę zasługuje wygląd i zachowanie pracowników oraz ich obycie w sprawach w urzędach i na cmentarzu. Jesteśmy z rodziną bardzo wdzięczni - dziękujemy
Łukasz S.z rodziną napisał/a 19 kwietnia 2022
Pani w biurze jest bardzo miła i dużo pomaga, nie chce się wypowiadać na temat ceny pogrzebu bo nie wiem jak wygląda to gdzie indziej, ale firma jest na pewno godna polecenia.
Roksana G. napisał/a 30 marca 2022
Polecam zakład pogrzebowy Róża w Gdańsku, który zorganizował pogrzeb mojego męża Oskara. Nie mam uwag do waszej pracy, od początku wykazaliście się ogromnym profesjonalizmem. Uroczystość pogrzebowa godna i wzruszająca.
Anna Wolnik napisał/a 15 marca 2022
Polecam firmę pogrzebowa Róza, byliśmy z mama zadowolone z pogrzebu i dziękujemy za pomoc przy pomniku.
Paulina Jaruszewska z rodziną napisał/a 4 marca 2022
Jestem pozytywnie zaskoczona, widać że firma ma spore doświadczenie - największy plus to fakt że było taniej
Agnieszka Wolna napisał/a 28 stycznia 2022
Dziękuję firmie Róża za organizację pogrzebu mojego dziadka. Uroczystość bardzo wzruszająca, a personel od początku wykazał się wielkim taktem i szacunkiem wobec mnie i całej mojej rodziny. Polecam firmę Róża.