Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
35 wpisów.
Stanisław. B napisał/a 25 września 2023
Wasza firma działa w sposób odpowiedni, zapewniając nam ogromną pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowej. Jesteśmy wdzięczni za Wasze profesjonalne rady i zrozumienie naszych potrzeb, co sprawiło, że cała ceremonia przebiegła dokładnie tak, jak sobie zażyczyliśmy. Dzięki Wam mogliśmy dostosować każdy detal, by oddać hołd naszemu bliskiemu w sposób, który był dla nas najbardziej odpowiedni.
Dagmara Wróbel napisał/a 29 sierpnia 2023
Bardzo dziękuję za wspaniałe zorganizowanie ceremonii pogrzebu mojej Mamy. Empatię na każdym etapie od odebrania ciała, organizację pożegnania i bardzo uroczyste organizacji pochówku. Zarówno cała rodzina, przyjaciele i znajomi byli pod dużym wrażeniem. Dziękuję
Krzysztof Karolczak napisał/a 1 sierpnia 2023
Serdecznie dziękuję za wspaniale zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojej mamy począwszy od zabrania ciała z domu, za empatię tak potrzebną w takiej chwili. Cała rodzina była pod wrażeniem pięknej oprawy i dużego zaangażowania pracowników Waszego Zakładu.
Katarzyna Trzemecka napisał/a 20 czerwca 2023
Z cala rodzina bardzo dziekujemy za zorganizowanie przepieknego pozegnania dla naszej ukochanej Mamusi. Sprawiliscie, ze byl to bardzo uroczysty dzien i wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik. Dziekujemy za profesjonalizm a jednoczesnie niesamowita empatie i wyczucie chwili. Bog zaplac!
Patryk Jaroszewski napisał/a 10 maja 2023
Dzięki Państwa zaangażowaniu, wyczuciu i empatii udało się nam przejść przez ten trudny okres z godnością i spokojem. Wszystkie czynności zostały wykonane z najwyższą starannością i w pełni zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Chojniccy napisał/a 13 kwietnia 2023
Ceremonia pogrzebowa w Gdańsku na Łostowicach odbyła się tak jak nam obiecano. Bardzo drobiazgowa obsługa tak jak chciał mąż, jesteśmy zadowoleni i polecamy firmę Róża
Julia K. napisał/a 29 marca 2023
Ogrom podziękowań za okazane serce i zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie ostatniej drogi naszego Kubusia. Będziemy wam wdzięczni do końca życia.
Sebastian Piątkowski napisał/a 28 lutego 2023
Dziekuje pracownikom zakładu pogrzebowego Róża, którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pogrzeb był na najwyższym poziomie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dostałem również pomóc w dopełnieniu formalności urzędowych.
Zygmunt. S napisał/a 6 lutego 2023
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, kompleksowa pomoc już od pierwszego kontaktu. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy.
Karolina. D napisał/a 30 grudnia 2022
Zakład pogrzebowy Róża na tle innych zakładów wyróżnił się profesjonalizmem oraz również przystępnymi cenami a zarazem najwyższą jakością. Pracownicy bardzo pomogli z wszelkimi formalnościami urzędowymi.
Adam Osipowicz napisał/a 13 grudnia 2022
Zleciliśmy zakładowi pogrzebowemu Róża przewóz naszego dziadka i zorganizowanie pogrzebu. Pomimo tego ze transport był z innego województwa, wszystko odbyło się szybko i mogliśmy godnie się pożegnać. Polecam usługi tej firmy
Natalia Arend z rodziną napisał/a 2 grudnia 2022
Z cała rodziną dziękujemy za opiekę nad nami w chwilach zagubienia, zrozumienie i pomoc w formalnościach. Dla Panów którzy z taka godnością nieśli trumnę i kładli z pietyzmem kwiaty, za zapalane znicze i za to że byli ludźmi a nie traktowali nas jak datę i godzinne w kalendarzu – Dziękuję i Bóg zapłać
Łukasz napisał/a 18 listopada 2022
Szybka reakcja na nasz telefon i pogrzeb dopięty na ostatni guzik. Warto Państwu zaufać
D. H. napisał/a 10 listopada 2022
Dobra firma – polecam. Na duży plus zasługuje obsługa w biurze i proponowanie rozwiązań tak że człowiek który się nie zna wie, że nic nie jest przypadkowo zrobione.
Krzysztof napisał/a 16 października 2022
Dziękujemy Państwu za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych. Profesjonalne przygotowanie i wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej sprawiło, że godnie i z należytą czcią pożegnaliśmy Naszą córkę.
Janina napisał/a 23 września 2022
Wielkie podziękowania dla pracowników firmy Róża za pomoc i załatwienie wszystkich spraw w kancelarii. Bez waszego zaangażowania było by mi bardzo ciężko to wszystko załatwić – pogrzeb też był piękny – Bóg Zapłać
Agnieszka B napisał/a 13 września 2022
Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego syna, a przede wszystkim za empatię, wsparcie, wyrozumiałość. Dziękujemy za bycie ludzkim w tych trudnych czasach.
Damian N napisał/a 22 sierpnia 2022
Polecam firmę, konkretna rozmowa, sprawnie pozałatwiane sprawy.
Janusz K. napisał/a 21 lipca 2022
Myślę, że Róża to dobra firma, uczciwie powiedzieliśmy co chcieliśmy czego nie i to uszanowali, jesteśmy zadowoleni.
Danuta napisał/a 27 czerwca 2022
Szczerze polecamy usługi "Róży".W tych trudnych chwilach służą rzeczową pomocą.Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, z wielką kultura i szacunkiem tak dla zmarłego jak i dla rodziny. Cała ceremonia dopracowana w każdym szczególe. Pracownicy otwarci na wszystkie propozycje.Kwiaciarnia,z którą współpracują wykonuje przepiękne wieńce. Nasza 100-letnia mama i babcia została godnie odprowadzona na wieczny spoczynek. Wszyscy żałobnicy byli pod ogromnym wrażeniem.Teraz już tylko czekamy na ułożenie płyty głównej i wierzymy,że te usługa również zostanie wykonana na najwyższym poziomie.