Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
Razem opinii: 8
Stanisław D. napisał/a 16 listopada 2021
Dziękuję firmie Róża za bardzo elegancką uroczystość pogrzebową. Duże ukłony w stronę obsługi, która w dniu pogrzebu wykazała się dużą klasą. Z całą pewnością będę polecać wasz zakład pogrzebowy.
Monika Kwiatkowska napisał/a 16 listopada 2021
Bardzo dziękuję za kompletne zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Dom pogrzebowy godny polecenia. Oprawa pogrzebu piękna, zachowana w duchu powagi jakże ważnym w tym dniu dla całej rodziny zmarłej. Rodzina nie jest obarczona sprawami urzędowymi, Róża załatwia wszystko. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję. Naprawdę wysoki poziom obsługi.
Barbara Nowosielska napisał/a 14 października 2021
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc w tym ostatnim odprowadzeniu męża, wszystko było tak jak chciał tego Maciej. Będę was polecała
Beata D. napisał/a 2 września 2021
Zakład pogrzebowy Róża zorganizował pogrzeb mojego dziadka i wykazał się przy tym ogromnym profesjonalizmem. Ceremonia była wzruszająca i godna. Muzyka na pogrzebie pierwsza klasa. Polecam firmę Róża.
Arkadiusz J. napisał/a 2 sierpnia 2021
Dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu mojego ojca Ryszarda J. Otrzymałem od personelu bardzo dużo pomocy. Wszystkie formalności odbyły się bardzo sprawnie, a sama ceremonia została zorganizowana zgodnie z moją prośbą.
Waldemar i Janina napisał/a 17 czerwca 2021
Razem z żoną dziękujemy całemu personelowi Eden za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i wzorowa obsługę pogrzebu.
Matylda W. napisał/a 4 maja 2021
Dziękuję za tak wzruszającą ceremonię pogrzebową. Mój syn został pochowany tak, jak tego oczekiwałam. Były kwiaty i muzyka, piękna przemowa księdza. Odszedł z tego świata dużo za wcześnie, ale mam chociaż poczucie, że pożegnałam go najgodniej jak mogłam.
Daniel napisał/a 12 marca 2021
Duże ukłony w stronę pracowników. Nie wiedziałem, że pracując w tak ciężkim zawodzie, można mieć w sobie tyle pokładów zrozumienia i empatii. Od pracowników otrzymałem bardzo dużo pomocy już przy pierwszej wizycie. Kosz pogrzebu dobrano do moich możliwości finansowych, określono jego całkowitą sumę - dzięki temu ostateczny koszt nie był dla mnie zaskoczeniem. Formalności organizacyjne załatwione bardzo sprawnie, a obsługa pogrzebu została zorganizowana wzorowo.