Opinie

Dodaj opinię w Google:

Wyślij SMSem link do dodania opinii

Lub na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
41 wpisów.
Staszek Kaczmarski napisał/a 4 czerwca 2024
Ceremonia była bardzo trudna dla nas jako rodziców to ciężki czas dla całej rodziny, dziękujemy za wszystko i polecamy wasze usługi
Anna Czarnecka napisał/a 19 stycznia 2024
Jestem niezwykle zadowolona z usług zakładu pogrzebowego RÓŻA. Współpraca na każdym kroku była w pełni profesjonalna! Z uwagą słuchali wszelkich moich potrzeb dotyczących pogrzebu oraz potrafili je przekuć w wizję, która przerosła rodziny i moje oczekiwania. Byłam mile zaskoczona ich kreatywnością i zaangażowaniem, który panował podczas czasu przygotowania oraz ceremonii. Zespół zatroszczył się o to, aby każdy element ceremonii był dopracowany i spójny z charakterem uroczystości. Byłam traktowana z szacunkiem i każda moja wątpliwość czy pytanie było natychmiastowo wyjaśniane. Z czystym sumieniem mogę polecić Zakład Pogrzebowy RÓŻA
Dorota Kiedrowska napisał/a 17 stycznia 2024
Składamy serdeczne podziękowania dla Właściciela i wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego "RÓŻA", za pomoc w organizacji pożegnania naszego Taty na cmentarzu w Sopocie w Sierpniu 2023 r. Zaangażowanie i profesjonalizm , niezwykła życzliwość, empatia oraz ogromne poszanowanie człowieka i całodobowe wsparcie sprawiły, że te trudne chwile dzięki Wam były łatwiejsze do zniesienia . Bardzo Wam dziękujemy ! Zasługujecie na polecenie.
Iwona Komorowska napisał/a 10 stycznia 2024
Zakład pogrzebowy wybrałam że względu na lokalizację i opinie w internecie. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Począwszy od początku naszego kontaktu (wieczór wigilijny), poprzez wszystkie sprawy formalne i organizacyjne, aż do końca uroczystości pogrzebowych pracownicy firmy wykazali się empatią, szacunkiem i dbałością o detale w tak trudnym dla nas czasie. Co do oprawy pogrzebu, to oprócz technicznych rozwiązań na wysokim poziomie firma zadbała też o stronę duchową/ emocjonalną – gra na trąbce, odczytany wiersz, chwila zadumy, powoduje, że godnie możemy pożegnać bliską osobę. Dziękuję
Malwina Moczydłowska napisał/a 12 grudnia 2023
Jesteśmy wdzięczni zakładowi pogrzebowemu za kompleksową oprawę pogrzebu naszego bliskiego. Duży wybór trumien pozwolił nam znaleźć idealny sposób na uczczenie pamięci zmarłego. Dziękujemy także za profesjonalną organizację pięknego pogrzebu tradycyjnego, który był dla nas ważnym momentem żałoby. Pełen szacunku personel zadbał o każdy detal, sprawiając, że ceremonia przebiegła z godnością i spokojem. W tak trudnym czasie doceniamy waszą empatię, życzliwość i wysoki standard usług.
Kazimierz Majchrzak napisał/a 31 października 2023
Dziękujemy raz jeszcze za Waszą pracę, która pozwoliła nam godnie pożegnać naszego bliskiego. Wasza firma pogrzebowa zasługuje na najwyższe polecenie, a Wasze zaangażowanie w tym co robicie jest niezwykle cenne.
Stanisław. B napisał/a 25 września 2023
Wasza firma działa w sposób odpowiedni, zapewniając nam ogromną pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowej. Jesteśmy wdzięczni za Wasze profesjonalne rady i zrozumienie naszych potrzeb, co sprawiło, że cała ceremonia przebiegła dokładnie tak, jak sobie zażyczyliśmy. Dzięki Wam mogliśmy dostosować każdy detal, by oddać hołd naszemu bliskiemu w sposób, który był dla nas najbardziej odpowiedni.
Dagmara Wróbel napisał/a 29 sierpnia 2023
Bardzo dziękuję za wspaniałe zorganizowanie ceremonii pogrzebu mojej Mamy. Empatię na każdym etapie od odebrania ciała, organizację pożegnania i bardzo uroczyste organizacji pochówku. Zarówno cała rodzina, przyjaciele i znajomi byli pod dużym wrażeniem. Dziękuję
Krzysztof Karolczak napisał/a 1 sierpnia 2023
Serdecznie dziękuję za wspaniale zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojej mamy począwszy od zabrania ciała z domu, za empatię tak potrzebną w takiej chwili. Cała rodzina była pod wrażeniem pięknej oprawy i dużego zaangażowania pracowników Waszego Zakładu.
Katarzyna Trzemecka napisał/a 20 czerwca 2023
Z cala rodzina bardzo dziekujemy za zorganizowanie przepieknego pozegnania dla naszej ukochanej Mamusi. Sprawiliscie, ze byl to bardzo uroczysty dzien i wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik. Dziekujemy za profesjonalizm a jednoczesnie niesamowita empatie i wyczucie chwili. Bog zaplac!
Patryk Jaroszewski napisał/a 10 maja 2023
Dzięki Państwa zaangażowaniu, wyczuciu i empatii udało się nam przejść przez ten trudny okres z godnością i spokojem. Wszystkie czynności zostały wykonane z najwyższą starannością i w pełni zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Chojniccy napisał/a 13 kwietnia 2023
Ceremonia pogrzebowa w Gdańsku na Łostowicach odbyła się tak jak nam obiecano. Bardzo drobiazgowa obsługa tak jak chciał mąż, jesteśmy zadowoleni i polecamy firmę Róża
Julia K. napisał/a 29 marca 2023
Ogrom podziękowań za okazane serce i zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie ostatniej drogi naszego Kubusia. Będziemy wam wdzięczni do końca życia.
Sebastian Piątkowski napisał/a 28 lutego 2023
Dziekuje pracownikom zakładu pogrzebowego Róża, którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pogrzeb był na najwyższym poziomie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dostałem również pomóc w dopełnieniu formalności urzędowych.
Zygmunt. S napisał/a 6 lutego 2023
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, kompleksowa pomoc już od pierwszego kontaktu. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy.
Karolina. D napisał/a 30 grudnia 2022
Zakład pogrzebowy Róża na tle innych zakładów wyróżnił się profesjonalizmem oraz również przystępnymi cenami a zarazem najwyższą jakością. Pracownicy bardzo pomogli z wszelkimi formalnościami urzędowymi.
Adam Osipowicz napisał/a 13 grudnia 2022
Zleciliśmy zakładowi pogrzebowemu Róża przewóz naszego dziadka i zorganizowanie pogrzebu. Pomimo tego ze transport był z innego województwa, wszystko odbyło się szybko i mogliśmy godnie się pożegnać. Polecam usługi tej firmy
Natalia Arend z rodziną napisał/a 2 grudnia 2022
Z cała rodziną dziękujemy za opiekę nad nami w chwilach zagubienia, zrozumienie i pomoc w formalnościach. Dla Panów którzy z taka godnością nieśli trumnę i kładli z pietyzmem kwiaty, za zapalane znicze i za to że byli ludźmi a nie traktowali nas jak datę i godzinne w kalendarzu – Dziękuję i Bóg zapłać
Łukasz napisał/a 18 listopada 2022
Szybka reakcja na nasz telefon i pogrzeb dopięty na ostatni guzik. Warto Państwu zaufać
D. H. napisał/a 10 listopada 2022
Dobra firma – polecam. Na duży plus zasługuje obsługa w biurze i proponowanie rozwiązań tak że człowiek który się nie zna wie, że nic nie jest przypadkowo zrobione.