Opinie

WM

Wiktor Małek

12 maja 2026

starstarstarstarstar
Z usług firmy Róża jestem niezwykle zadowolony, ich empatia i profesjonalna komunikacja w trudnych chwilach naprawdę robią różnicę, a oferta jest bardzo przemyślana i dostosowana do potrzeb klientów.
KW

Kamila Wardacka

05 maja 2026

starstarstarstarstar
Mogę szczerze polecić firmę Róża z Gdańska – ich empatia, doskonała komunikacja i staranna oprawa sprawiły, że trudny czas po stracie bliskiej osoby był dla mnie znacznie łatwiejszy do przetrwania.
EW

Ewelina W.

16 kwietnia 2026

starstarstarstarstar
Firma RÓŻA w Gdańsku zrobiła na mnie ogromne wrażenie swoją empatią i profesjonalizmem w trudnych chwilach. Oprawa była piękna i z szacunkiem oddana pamięci bliskich. Czułam, że jestem w dobrych rękach.
W

Wiktoria

30 marca 2026

starstarstarstarstar
Wszystko bez zarzutu, obsługa na wysokim poziomie. Polecam
KM

Kamil Mol

12 marca 2026

starstarstarstarstar
Zdecydowanie polecam firmę Róża w Gdańsku – ich profesjonalizm i przystępne ceny sprawiły, że trudny czas żalu stał się nieco łatwiejszy do zniesienia. Baaaardzo dziękuję
IJ

Iwona Janczuk-Dawid

26 lutego 2026

starstarstarstarstar
Razem z zespołem Zakładu Pogrzebowego Róża w Gdańsku żegnałam Tatę w r. 2024, a teraz Mamę. Wsparcie podczas załatwiania spraw przed pogrzebem, zrozumienie i empatia p. Joanny i Panów z Zakładu były dla mnie i mojej rodziny nieocenione. Obie ceremonie pogrzebowe zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach, zadbano nawet o piękne słowa poetyckiego pożegnania. Wszystkim pracownikom Zakładu Róża bardzo dziękuję. Serdecznie polecam usługi tego Zakładu.
JK

Joanna Krzywicka

05 lutego 2026

starstarstarstarstar
Zakład Pogrzebowy Róża w Gdańsku to firma, którą z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu, kto potrzebuje nie tylko profesjonalnej, ale przede wszystkim głęboko ludzkiej pomocy w najtrudniejszych chwilach pożegnania bliskiej osoby. Na szczególne wyróżnienie zasługuje właściciel Zakładu, którego podejście daleko wykracza poza standardowy profesjonalizm. To osoba o wyjątkowej empatii, kulturze osobistej i wrażliwości. Od pierwszej rozmowy czuliśmy, że trafiliśmy na kogoś, kto autentycznie rozumie ból i zagubienie towarzyszące takiej sytuacji. Pan Mariusz poświęcił nam dużo czasu, spokojnie wszystko wyjaśniał, pomagał w podejmowaniu decyzji, nie wywierając żadnej presji zawsze kierując się naszym dobrem, a nie zyskiem. Mieliśmy wrażenie, że jesteśmy pod opieką kogoś bliskiego, a nie tylko klientami. Pan Mariusz z ogromną cierpliwością odpowiadał na wszystkie pytania, sam dopilnował wielu szczegółów, o których nawet byśmy nie pomyśleli. Dawał nam przestrzeń do przeżywania żałoby, dyskretnie czuwając nad całą organizacją. Wykazał się taktem, delikatnością i szacunkiem, które trudno spotkać na co dzień. Uroczystość pogrzebowa została przygotowana dla mojej Mamy z wielką dbałością o każdy detal począwszy od oprawy, przez estetykę, porządek, po spokojną, godną pełną szacunku atmosferę i pochówek. Wszystko przebiegło sprawnie, punktualnie i zgodnie z ustaleniami, a zarazem z ogromnym wyczuciem i sercem, a na koniec pożegnaniem Mamy jej ulubioną piosenką. Doceniamy szczególnie wyjątkowe, głęboko ludzkie podejście Pana Mariusza i Pań w biurze, empatię i delikatność w kontakcie z rodziną, profesjonalną organizację ceremonii, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, uczciwość i przejrzyste zasady. Zakład Pogrzebowy Róża w Gdańsku to miejsce, w którym naprawdę czuć, że najważniejsze są godność Zmarłego i wsparcie dla rodziny. Właściciel i cały personel okazali nam ogrom serca i zrozumienia. Bardzo dziękuję całemu personelowi "Róży" za pomoc w tak trudnym dla nas czasie.
AK

Antonina Kowalczyk

28 stycznia 2026

starstarstarstarstar
Bardzo dobrze zorganizowany zespół, który mimo ciężkich warunków atmosferycznych wspaniale spisał się podczas organizacji wszelkich rzeczy związanych z ceremonią pogrzebową. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni.
MK

Monika Korowajczyk

15 grudnia 2025

starstarstarstarstar
Dziękuję za piękną uroczystość pogrzebową taty. W zeszłym roku wraz z Różą pochowałam mamę, stąd mój wybór zakładu pogrzebowego był tylko jeden. Ukłony dla wszystkich pracowników firmy za niebywałą kulturę, delikatność i troskę, której doświadczyliśmy w kontakcie z Państwem. Po pogrzebie wielu naszych gości zachwycało się ostatnim pożegnaniem rodziców i za to jestem Państwu dozgonnie wdzięczna. Z całego serca polecam Państwa firmę.
M

Marta

22 listopada 2025

starstarstarstarstar
Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowej mojego Taty i przyjaciółki rodziny . Od samego początku do końca pełny profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Ponadto, co ważne w takiej sytuacji, spotkałam się z wielką empatią i serdecznością ze strony zarówno Właściciela Pana Mariusza jak i pracowników. Cały zespół Róży dba o szczegóły nawet drobne elementy żeby ceremonia pogrzebowa była związana ze zmarłą osobą ! Przy tych trudnych chwilach wspierają pomagają rodzinie , żeby wszystkie formalności były załatwione .Uroczystość przygotowana została na najwyższym poziomie i co ważne przebiegła w atmosferze dostojności, z wielkim szacunkiem dla mojego Taty , naszej przyjaciółki Ali i nas wszystkich. Absolutnie firma godna polecenia. Jeszcze raz dziękuje za wszystko. Pan Mariusz i jego zespół w tym co robią są numer 1 w Trójmieście !!!!!!
ES

Ewa Sacharczuk

23 maja 2025

starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża. Profesjonalizm, szacunek i klasa -to opinia uczestników ceremonii. Osobiście jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam właśnie ten zakład.
K

Krystyn

20 lutego 2025

starstarstarstarstar
Nie potrafię tak pięknie pisać jak te Panie poniżej, ale potwierdzam ich opinie, to prawda jest i ja też polecam firmę Róża.
MJ

Marta Jastak

11 lutego 2025

starstarstarstarstar
Pogrzeb własnego dziecka to najtrudniejsze doświadczenie dla rodzica. Dzięki pełnej profesjonalizmu obsłudze i należytej powagi Zakładu pogrzebowego Róża w Gdańsku o nic nie musieliśmy się martwić. Cała ceremonia była taka jak chcieliśmy, szacunkiem obdarzone było nasze ukochane dziecko, ale również my i inni goście. Każdy z pracowników wiedział jak się zachować i co robić od momentu przyjazdu do domu po naszego syna aż do zakończenia pogrzebu. Wielką niespodzianką było również to jak wzruszające akcenty związane z tym , że to pogrzeb dziecka wpleciono w tą uroczystość oraz jak zostało wszystko pięknie ułożone wokół grobu. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy w 100%. P. Mariuszu dziękujemy za to, że mamy łatwy dostęp do częstych odwiedzin naszego synka.
MK

Marek Kopyto

10 lutego 2025

starstarstarstarstar
Jeżeli do pogrzebu pasuje słowo "piękny" to nasz tata miał piękny pogrzeb. Sprawna organizacja, niczym nie musieliśmy się zajmować. Profesjonalne podejście i szacunek dla zmarłego i uczestników. Wspaniała oprawa uroczystości. W imieniu całej rodziny bardzo dziękujemy.
J

Jacek

23 stycznia 2025

starstarstarstarstar
Mam bardzo pozytywne odczucia w związku z wykonaną przez firmę Róża ceremonia. Pan Mariusz okazał się osobą godną zaufania, dajemy 5 Gwiazdek.
KB

Karolina Bojahr

26 grudnia 2024

starstarstarstarstar
Róża towarzyszyła nam od momentu zgłoszenia śmierci ojca do samego pogrzebu. Zrobiła wszystko by pogrzeb odbył się przed świętami. Za co bardzo dziękuję. Uroczystość pogrzebowa dostojna, piękna. Dziękuję. Karolina
DG

Dorota Góraczyńska

02 października 2024

starstarstarstarstar
Pięć gwiazdek to za mało,obsługa na najwyższym poziomie,bardzo serdeczni,pomocni i mili. W tej ostatniej drodze która odbyła się 26 września pożegnaliśmy nasza mamę,żonę,babcię i teściową.A te piękne słowa w tym wierszu który był odczytany na koniec ceremoni był bardzo piękny i chwytający za serce. Chciałam z całą moją rodziną podziękować za profesionalnią i wzruszającą ostatnią chwile pożegnania. Z całego serca polecam.Dziękuje

Sabina Ķędzierska-Mieszkowska

23 sierpnia 2024

starstarstarstarstar
Składam wielkie podziękowania Właścicielowi i wszystkim Pracownikom Zakładu Pogrzebowego Róża za pomoc w zorganizowaniu pożegnania mojej babci na cmentarzu łostowickim w dniu 19 sierpnia 2024 r. Była to najpiękniejsza ceremonia pogrzebowa,, w której uczestniczyłam. Chciałabym podkreślić ogromny szacunek pracowników do osoby zmarłej i jej rodziny. Cała "oprawa " pogrzebu została doskonale przygotowana, a słowa Mistrza ceremonii z pewnością zostaną w mojej pamięci na zawsze. Bardzo dziękuję
KM

Karolina Koralewska / Monika Milik

02 lipca 2024

starstarstarstarstar
W dniu 26.06.2024 odbyła się ostatnia droga naszej najukochańszej Mamy, Córki, Siostry i Cioci. Wybraliśmy zakład Pogrzebowy Róża i nie żałujemy tej decyzji , to był strzał w 10. Byli dostępni przez 24h.Zakład Róża zajął się całkowicie formalnością urzędową. Firma na tle innych zakładów wyróżniał się profesjonalizmem i przystępnymi cenami najwyżej jakości usług. Z całego serca chcemy podziękować właścicielowi Panu Mariuszowi i wszystkim pracownikom za godne pochowanie najukochańszej Mamy. Zakład pogrzebowy Róża podchodzi do klienta z wysoką empatią , zrozumieniem i szacunkiem, do rodziny i osoby zmarłej. Byliśmy mile zaskoczeni ich kreatywnością i zaangażowaniem, który panował podczas przygotowania do pochowku i ceremonii. Każde prośby zostały spełnione z gracją , szacunkiem i dbałością o detale w tak trudnym dla nas czasie. Dzięki waszemu zaangażowaniu ostatnie pożegnanie naszej Najbliżej było czymś pięknym i wyjątkowym .Dzięki temu możemy powiedzieć, że był czymś unikatowym co pozostanie na długo w naszych sercach. Był to najpiękniejszy pogrzeb jaki do tej pory mieliśmy możliwość zobaczyć na własne oczy. Cala rodzina , przyjaciele i znajomi byli pod ogromnym wrażeniem pięknej oprawy i dużego zaangażowania pracowników zakładu RÓŻA. Odprowadzenie zmarłej do grobu odbyło się z ogromną powagą i czcią. Podziękowanie dla Kierowcy, który jechał z klasa i dla Panów ,którzy z godnością nieśli trumnę. Co do oprawy pogrzebu, to oprócz technicznych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie firma zadbała też o stronę duchową między innymi : gra na trąbce, odczytanie listu pożegnalnego od rodziny .Miłym akcentem zakład pogrzebowy złożył hołd zmarłej rzucając od siebie czerwone piękne róże. Wyjątkowe słowa – wiersz skierowane do rodziny od zmarłej , chwila zadumy powoduje ,że możemy godnie pożegnać bliska nam Osobę. Jako ostatnie pożegnanie ulubiona oprawa muzyczna zmarłej w trakcie układania kwiatów i zapalenia zniczy. Po pogrzebie bardzo ładnie posprzątane także z godnością dla innych mogił. Jeszcze raz dziękujemy z całego serca za opiekę nad nami w chwilach zagubienia, smutku ,bólu i żałoby. Dziękujemy serdecznie za zrozumienie i pomoc. Sprawiliście że był to bardzo uroczysty dzień i wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Pełen szacunek dla całego personelu który zadbał o każdy detal sprawiając że ceremonia przebiegła z godnością i spokojem .W tak trudnym czasie doceniamy waszą nieobliczalną empatię, życzliwość i bardzo wysoki standard usług . Najlepsze „party” na ostatnią drogę w życiu. DZIĘKUJEMY
SK

Staszek Kaczmarski

04 czerwca 2024

starstarstarstarstar
Ceremonia była bardzo trudna dla nas jako rodziców to ciężki czas dla całej rodziny, dziękujemy za wszystko i polecamy wasze usługi
AC

Anna Czarnecka

19 stycznia 2024

starstarstarstarstar
Jestem niezwykle zadowolona z usług zakładu pogrzebowego RÓŻA. Współpraca na każdym kroku była w pełni profesjonalna! Z uwagą słuchali wszelkich moich potrzeb dotyczących pogrzebu oraz potrafili je przekuć w wizję, która przerosła rodziny i moje oczekiwania. Byłam mile zaskoczona ich kreatywnością i zaangażowaniem, który panował podczas czasu przygotowania oraz ceremonii. Zespół zatroszczył się o to, aby każdy element ceremonii był dopracowany i spójny z charakterem uroczystości. Byłam traktowana z szacunkiem i każda moja wątpliwość czy pytanie było natychmiastowo wyjaśniane. Z czystym sumieniem mogę polecić Zakład Pogrzebowy RÓŻA
DK

Dorota Kiedrowska

17 stycznia 2024

starstarstarstarstar
Składamy serdeczne podziękowania dla Właściciela i wszystkich pracowników Zakładu Pogrzebowego "RÓŻA", za pomoc w organizacji pożegnania naszego Taty na cmentarzu w Sopocie w Sierpniu 2023 r. Zaangażowanie i profesjonalizm , niezwykła życzliwość, empatia oraz ogromne poszanowanie człowieka i całodobowe wsparcie sprawiły, że te trudne chwile dzięki Wam były łatwiejsze do zniesienia . Bardzo Wam dziękujemy ! Zasługujecie na polecenie.
IK

Iwona Komorowska

10 stycznia 2024

starstarstarstarstar
Zakład pogrzebowy wybrałam że względu na lokalizację i opinie w internecie. Muszę przyznać, że się nie zawiodłam. Począwszy od początku naszego kontaktu (wieczór wigilijny), poprzez wszystkie sprawy formalne i organizacyjne, aż do końca uroczystości pogrzebowych pracownicy firmy wykazali się empatią, szacunkiem i dbałością o detale w tak trudnym dla nas czasie. Co do oprawy pogrzebu, to oprócz technicznych rozwiązań na wysokim poziomie firma zadbała też o stronę duchową/ emocjonalną – gra na trąbce, odczytany wiersz, chwila zadumy, powoduje, że godnie możemy pożegnać bliską osobę. Dziękuję
MM

Malwina Moczydłowska

12 grudnia 2023

starstarstarstarstar
Jesteśmy wdzięczni zakładowi pogrzebowemu za kompleksową oprawę pogrzebu naszego bliskiego. Duży wybór trumien pozwolił nam znaleźć idealny sposób na uczczenie pamięci zmarłego. Dziękujemy także za profesjonalną organizację pięknego pogrzebu tradycyjnego, który był dla nas ważnym momentem żałoby. Pełen szacunku personel zadbał o każdy detal, sprawiając, że ceremonia przebiegła z godnością i spokojem. W tak trudnym czasie doceniamy waszą empatię, życzliwość i wysoki standard usług.
KM

Kazimierz Majchrzak

31 października 2023

starstarstarstarstar
Dziękujemy raz jeszcze za Waszą pracę, która pozwoliła nam godnie pożegnać naszego bliskiego. Wasza firma pogrzebowa zasługuje na najwyższe polecenie, a Wasze zaangażowanie w tym co robicie jest niezwykle cenne.
SB

Stanisław. B

25 września 2023

starstarstarstarstar
Wasza firma działa w sposób odpowiedni, zapewniając nam ogromną pomoc i wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowej. Jesteśmy wdzięczni za Wasze profesjonalne rady i zrozumienie naszych potrzeb, co sprawiło, że cała ceremonia przebiegła dokładnie tak, jak sobie zażyczyliśmy. Dzięki Wam mogliśmy dostosować każdy detal, by oddać hołd naszemu bliskiemu w sposób, który był dla nas najbardziej odpowiedni.
DW

Dagmara Wróbel

29 sierpnia 2023

starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za wspaniałe zorganizowanie ceremonii pogrzebu mojej Mamy. Empatię na każdym etapie od odebrania ciała, organizację pożegnania i bardzo uroczyste organizacji pochówku. Zarówno cała rodzina, przyjaciele i znajomi byli pod dużym wrażeniem. Dziękuję
KK

Krzysztof Karolczak

01 sierpnia 2023

starstarstarstarstar
Serdecznie dziękuję za wspaniale zorganizowaną ceremonię pogrzebową mojej mamy począwszy od zabrania ciała z domu, za empatię tak potrzebną w takiej chwili. Cała rodzina była pod wrażeniem pięknej oprawy i dużego zaangażowania pracowników Waszego Zakładu.
KT

Katarzyna Trzemecka

20 czerwca 2023

starstarstarstarstar
Z cala rodzina bardzo dziekujemy za zorganizowanie przepieknego pozegnania dla naszej ukochanej Mamusi. Sprawiliscie, ze byl to bardzo uroczysty dzien i wszystko zostalo dopiete na ostatni guzik. Dziekujemy za profesjonalizm a jednoczesnie niesamowita empatie i wyczucie chwili. Bog zaplac!
PJ

Patryk Jaroszewski

10 maja 2023

starstarstarstarstar
Dzięki Państwa zaangażowaniu, wyczuciu i empatii udało się nam przejść przez ten trudny okres z godnością i spokojem. Wszystkie czynności zostały wykonane z najwyższą starannością i w pełni zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
C

Chojniccy

13 kwietnia 2023

starstarstarstarstar
Ceremonia pogrzebowa w Gdańsku na Łostowicach odbyła się tak jak nam obiecano. Bardzo drobiazgowa obsługa tak jak chciał mąż, jesteśmy zadowoleni i polecamy firmę Róża
JK

Julia K.

29 marca 2023

starstarstarstarstar
Ogrom podziękowań za okazane serce i zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie ostatniej drogi naszego Kubusia. Będziemy wam wdzięczni do końca życia.
SP

Sebastian Piątkowski

28 lutego 2023

starstarstarstarstar
Dziekuje pracownikom zakładu pogrzebowego Róża, którzy wykazali się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pogrzeb był na najwyższym poziomie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Dostałem również pomóc w dopełnieniu formalności urzędowych.
ZS

Zygmunt. S

06 lutego 2023

starstarstarstarstar
Pogrzeb zorganizowany na najwyższym poziomie, kompleksowa pomoc już od pierwszego kontaktu. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy.
KD

Karolina. D

30 grudnia 2022

starstarstarstarstar
Zakład pogrzebowy Róża na tle innych zakładów wyróżnił się profesjonalizmem oraz również przystępnymi cenami a zarazem najwyższą jakością. Pracownicy bardzo pomogli z wszelkimi formalnościami urzędowymi.
AO

Adam Osipowicz

13 grudnia 2022

starstarstarstarstar
Zleciliśmy zakładowi pogrzebowemu Róża przewóz naszego dziadka i zorganizowanie pogrzebu. Pomimo tego ze transport był z innego województwa, wszystko odbyło się szybko i mogliśmy godnie się pożegnać. Polecam usługi tej firmy
NR

Natalia Arend z rodziną

02 grudnia 2022

starstarstarstarstar
Z cała rodziną dziękujemy za opiekę nad nami w chwilach zagubienia, zrozumienie i pomoc w formalnościach. Dla Panów którzy z taka godnością nieśli trumnę i kładli z pietyzmem kwiaty, za zapalane znicze i za to że byli ludźmi a nie traktowali nas jak datę i godzinne w kalendarzu – Dziękuję i Bóg zapłać
Ł

Łukasz

18 listopada 2022

starstarstarstarstar
Szybka reakcja na nasz telefon i pogrzeb dopięty na ostatni guzik. Warto Państwu zaufać
DH

D. H.

10 listopada 2022

starstarstarstarstar
Dobra firma – polecam. Na duży plus zasługuje obsługa w biurze i proponowanie rozwiązań tak że człowiek który się nie zna wie, że nic nie jest przypadkowo zrobione.
K

Krzysztof

16 października 2022

starstarstarstarstar
Dziękujemy Państwu za pomoc w załatwieniu wszystkich formalności urzędowych. Profesjonalne przygotowanie i wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej sprawiło, że godnie i z należytą czcią pożegnaliśmy Naszą córkę.
J

Janina

23 września 2022

starstarstarstarstar
Wielkie podziękowania dla pracowników firmy Róża za pomoc i załatwienie wszystkich spraw w kancelarii. Bez waszego zaangażowania było by mi bardzo ciężko to wszystko załatwić – pogrzeb też był piękny – Bóg Zapłać
AB

Agnieszka B

13 września 2022

starstarstarstarstar
Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego syna, a przede wszystkim za empatię, wsparcie, wyrozumiałość. Dziękujemy za bycie ludzkim w tych trudnych czasach.
DN

Damian N

22 sierpnia 2022

starstarstarstarstar
Polecam firmę, konkretna rozmowa, sprawnie pozałatwiane sprawy.
JK

Janusz K.

21 lipca 2022

starstarstarstarstar
Myślę, że Róża to dobra firma, uczciwie powiedzieliśmy co chcieliśmy czego nie i to uszanowali, jesteśmy zadowoleni.
D

Danuta

27 czerwca 2022

starstarstarstarstar
Szczerze polecamy usługi "Róży".W tych trudnych chwilach służą rzeczową pomocą.Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, z wielką kultura i szacunkiem tak dla zmarłego jak i dla rodziny. Cała ceremonia dopracowana w każdym szczególe. Pracownicy otwarci na wszystkie propozycje.Kwiaciarnia,z którą współpracują wykonuje przepiękne wieńce. Nasza 100-letnia mama i babcia została godnie odprowadzona na wieczny spoczynek. Wszyscy żałobnicy byli pod ogromnym wrażeniem.Teraz już tylko czekamy na ułożenie płyty głównej i wierzymy,że te usługa również zostanie wykonana na najwyższym poziomie.
JK

Jowita K

08 czerwca 2022

starstarstarstarstar
Bardzo ładnie przygotowana ceremonia z namiotem, ładne karawany i pracownicy w garniturach jak z pod igły. Polecam
MD

Marcin Dymek

29 kwietnia 2022

starstarstarstarstar
Zdecydowanie polecam firmę Róża z Gdańska. Na pochwałę zasługuje wygląd i zachowanie pracowników oraz ich obycie w sprawach w urzędach i na cmentarzu. Jesteśmy z rodziną bardzo wdzięczni – dziękujemy
ŁR

Łukasz S.z rodziną

19 kwietnia 2022

starstarstarstarstar
Pani w biurze jest bardzo miła i dużo pomaga, nie chce się wypowiadać na temat ceny pogrzebu bo nie wiem jak wygląda to gdzie indziej, ale firma jest na pewno godna polecenia.
RG

Roksana G.

30 marca 2022

starstarstarstarstar
Polecam zakład pogrzebowy Róża w Gdańsku, który zorganizował pogrzeb mojego męża Oskara. Nie mam uwag do waszej pracy, od początku wykazaliście się ogromnym profesjonalizmem. Uroczystość pogrzebowa godna i wzruszająca.
AW

Anna Wolnik

15 marca 2022

starstarstarstarstar
Polecam firmę pogrzebowa Róza, byliśmy z mama zadowolone z pogrzebu i dziękujemy za pomoc przy pomniku.
PR

Paulina Jaruszewska z rodziną

04 marca 2022

starstarstarstarstar
Jestem pozytywnie zaskoczona, widać że firma ma spore doświadczenie – największy plus to fakt że było taniej
AW

Agnieszka Wolna

28 stycznia 2022

starstarstarstarstar
Dziękuję firmie Róża za organizację pogrzebu mojego dziadka. Uroczystość bardzo wzruszająca, a personel od początku wykazał się wielkim taktem i szacunkiem wobec mnie i całej mojej rodziny. Polecam firmę Róża.
SD

Stanisław D.

16 listopada 2021

starstarstarstarstar
Dziękuję firmie Róża za bardzo elegancką uroczystość pogrzebową. Duże ukłony w stronę obsługi, która w dniu pogrzebu wykazała się dużą klasą. Z całą pewnością będę polecać wasz zakład pogrzebowy.
MK

Monika Kwiatkowska

16 listopada 2021

starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za kompletne zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Dom pogrzebowy godny polecenia. Oprawa pogrzebu piękna, zachowana w duchu powagi jakże ważnym w tym dniu dla całej rodziny zmarłej. Rodzina nie jest obarczona sprawami urzędowymi, Róża załatwia wszystko. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję. Naprawdę wysoki poziom obsługi.
BN

Barbara Nowosielska

14 października 2021

starstarstarstarstar
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc w tym ostatnim odprowadzeniu męża, wszystko było tak jak chciał tego Maciej. Będę was polecała
BD

Beata D.

02 września 2021

starstarstarstarstar
Zakład pogrzebowy Róża zorganizował pogrzeb mojego dziadka i wykazał się przy tym ogromnym profesjonalizmem. Ceremonia była wzruszająca i godna. Muzyka na pogrzebie pierwsza klasa. Polecam firmę Róża.
AJ

Arkadiusz J.

02 sierpnia 2021

starstarstarstarstar
Dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu mojego ojca Ryszarda J. Otrzymałem od personelu bardzo dużo pomocy. Wszystkie formalności odbyły się bardzo sprawnie, a sama ceremonia została zorganizowana zgodnie z moją prośbą.
WJ

Waldemar i Janina

17 czerwca 2021

starstarstarstarstar
Razem z żoną dziękujemy całemu personelowi Eden za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i wzorowa obsługę pogrzebu.
MW

Matylda W.

04 maja 2021

starstarstarstarstar
Dziękuję za tak wzruszającą ceremonię pogrzebową. Mój syn został pochowany tak, jak tego oczekiwałam. Były kwiaty i muzyka, piękna przemowa księdza. Odszedł z tego świata dużo za wcześnie, ale mam chociaż poczucie, że pożegnałam go najgodniej jak mogłam.
D

Daniel

12 marca 2021

starstarstarstarstar
Duże ukłony w stronę pracowników. Nie wiedziałem, że pracując w tak ciężkim zawodzie, można mieć w sobie tyle pokładów zrozumienia i empatii. Od pracowników otrzymałem bardzo dużo pomocy już przy pierwszej wizycie. Kosz pogrzebu dobrano do moich możliwości finansowych, określono jego całkowitą sumę – dzięki temu ostateczny koszt nie był dla mnie zaskoczeniem. Formalności organizacyjne załatwione bardzo sprawnie, a obsługa pogrzebu została zorganizowana wzorowo.