Transmisje online z pogrzebu

Pragnienie uczestnictwa w ważnych chwilach życia osób bliskich i przyjaciół jest czymś zrozumiałym, a nawet naturalnym. Człowiek jest przecież istotą społeczną, a obecność w uroczystych – zarówno radosnych, jak i smutnych – momentach to nie tylko doświadczenie osobiste, ale i okazja, aby okazać innym swoją bliskość.

Szczególnie trudnym momentem życia jest ostatnie pożegnanie. Dlatego rodzina, przyjaciele, znajomi starają się przybyć na pogrzeb nawet z daleka, aby oddać ostatni hołd osobie, którą znali, cenili, lubili czy kochali. Nie zawsze taka osobista obecność jest możliwa, co dla wielu osób jest trudnym doświadczeniem.

transmisje z pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Róża z Gdańska, opierając się na wieloletnim doświadczeniu organizacji pogrzebów, a co za tym idzie – na wielu rozmowach z rodzinami Zmarłych – wprowadził do swojej oferty usługę transmisji pogrzebów online. Dostępna jest ona jedynie dla osób, które decydują się powierzyć naszemu zakładowi pogrzebowemu organizację pogrzebu.

Transmisje online odbywają się w tym samym czasie, w jakim odbywa się uroczystość żałobna. Realizowane są w bardzo dobrej jakości wideo i audio za pośrednictwem strony internetowej firmy Róża w Gdańsku – z pominięciem serwisów zewnętrznych. Dostęp do transmisji jest ograniczony – dla zalogowanych użytkowników, co sprzyja zachowaniu prywatności uczestników pogrzebu. Udostępnienie danych dostępowych leży w gestii rodziny zmarłego.