Transport zmarłych

Śmierć zawsze jest wydarzeniem bolesnym i dramatycznym. Zwłaszcza wtedy, gdy zgon następuje z dala od rodziny oraz od kraju. Wtedy, oprócz konieczności uporania się z całą gamą trudnych uczuć, istnieje potrzeba zatroszczenia się o przewóz Zmarłego do kraju, w którym Zmarły albo Rodzina zażyczyła sobie pochówku.O tym, jak taka operacja jest skomplikowana i kosztowna pod wieloma względami – logistycznym, ekonomicznym czy emocjonalnym – tak naprawdę dopiero można się przekonać, gdy trzeba podjąć się jej przygotowania. Wtedy też niejednokrotnie okazuje się, że osoby organizujące pogrzeb nie są w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie.

karawany
Zakład Pogrzebowy RÓŻA w Gdańsku zdaje sobie sprawę, że osoby pogrążone w żałobie – zwłaszcza gdy zgon nastąpił niespodziewanie i poza krajem zamieszkania – mogą mieć duże problemy z organizacją uroczystości żałobnych, w skład których muszą także wejść usługi międzynarodowego transportu Zmarłych. Dlatego w naszej ofercie znajduje się właśnie przewóz Zmarłych zarówno do Polski, jak i z Polski. Usługi te świadczymy w sposób kompleksowy: sprawny, z drobiazgowym zachowaniem przepisów, z ogromnym szacunkiem względem Zmarłego i współczuciem dla Rodziny. Zakład pogrzebowy Róża w imieniu rodzin dopełnia niezbędnych formalności i pozwoleń, w kraju jak i za granicą.

Międzynarodowy transport zwłok

Zlecając Zakładowi Pogrzebowemu RÓŻA w Gdańsku przygotowanie i przeprowadzenie transportu Zmarłych na terenie Europy czy też różnych krajów świata otrzymują Państwo pewność, że zajmą się nim profesjonalni i doświadczeni pracownicy, mówiący biegle w językach obcych (głównie po angielsku oraz po niemiecku). Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny, uwzględniając w wycenie wszystkie indywidualne czynniki (takie, jak chociażby ilość kilometrów czy poziom skomplikowania procedur). Dbamy o każdy detal. Ciała Zmarłych lub ich prochy transportujemy drogą lądową, lotniczą oraz morską. Działamy całodobowo, gwarantując opiekę naszych pracowników, do których mogą się Państwo zwracać z pytaniami oraz wątpliwościami.