e-Nekrologi

 
Powiadomienie o śmierci Bliskiej Osoby to zadanie nie tylko czasochłonne, ale także bolesne i odpowiedzialne. Tym bardziej, że jeszcze do niedawna wiązało się to ze stworzeniem, wydrukiem i dystrybucją klepsydr w formie papierowej. Zakład Pogrzebowy Róża z Gdańska dla swoich Klientów przygotował jednak nową możliwość: darmową publikację nekrologów pogrzebowych online.
 
e-nekrologi

Nekrologi online to elektroniczne powiadomienie o samym fakcie zgonu danej osoby, zawierające również informacje o czasie i miejscu jej ceremonii pogrzebowej. Usługa e-Nekrologi online stanowi integralną część strony internetowej Zakładu Pogrzebowego Róża z Gdańska, dlatego dane osobowe oraz wszelkie inne nie są przekazywane do serwisów zewnętrznych. Rodzina jednak może – jeśli takie jest jej życzenie – udostępnić link do nekrologu np. poprzez serwis Facebook lub też poprzez wiadomość SMS/MMS.

Taka forma powiadamiania o uroczystości pogrzebowej oszczędza czas, siły, a także sprzyja redukcji kosztów dla rodziny Zmarłego. Jednocześnie gwarantuje, że informacja o pogrzebie dotrze do konkretnych osób na czas, jak również – że osoby, pragnące uczestniczyć osobiście w pogrzebie nie będą miały problemu ze znalezieniem miejsca celebry – dzięki pinezce z koordynatami geograficznymi, ułatwiającymi kierowcom nawigację.