Opinie

Dodaj opinię w Google:

Wyślij SMSem link do dodania opinii

Lub na naszej stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
40 wpisów.
Janina napisał/a 23 września 2022
Wielkie podziękowania dla pracowników firmy Róża za pomoc i załatwienie wszystkich spraw w kancelarii. Bez waszego zaangażowania było by mi bardzo ciężko to wszystko załatwić – pogrzeb też był piękny – Bóg Zapłać
Agnieszka B napisał/a 13 września 2022
Dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego syna, a przede wszystkim za empatię, wsparcie, wyrozumiałość. Dziękujemy za bycie ludzkim w tych trudnych czasach.
Damian N napisał/a 22 sierpnia 2022
Polecam firmę, konkretna rozmowa, sprawnie pozałatwiane sprawy.
Janusz K. napisał/a 21 lipca 2022
Myślę, że Róża to dobra firma, uczciwie powiedzieliśmy co chcieliśmy czego nie i to uszanowali, jesteśmy zadowoleni.
Danuta napisał/a 27 czerwca 2022
Szczerze polecamy usługi "Róży".W tych trudnych chwilach służą rzeczową pomocą.Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, z wielką kultura i szacunkiem tak dla zmarłego jak i dla rodziny. Cała ceremonia dopracowana w każdym szczególe. Pracownicy otwarci na wszystkie propozycje.Kwiaciarnia,z którą współpracują wykonuje przepiękne wieńce. Nasza 100-letnia mama i babcia została godnie odprowadzona na wieczny spoczynek. Wszyscy żałobnicy byli pod ogromnym wrażeniem.Teraz już tylko czekamy na ułożenie płyty głównej i wierzymy,że te usługa również zostanie wykonana na najwyższym poziomie.
Jowita K napisał/a 8 czerwca 2022
Bardzo ładnie przygotowana ceremonia z namiotem, ładne karawany i pracownicy w garniturach jak z pod igły. Polecam
Marcin Dymek napisał/a 29 kwietnia 2022
Zdecydowanie polecam firmę Róża z Gdańska. Na pochwałę zasługuje wygląd i zachowanie pracowników oraz ich obycie w sprawach w urzędach i na cmentarzu. Jesteśmy z rodziną bardzo wdzięczni – dziękujemy
Łukasz S.z rodziną napisał/a 19 kwietnia 2022
Pani w biurze jest bardzo miła i dużo pomaga, nie chce się wypowiadać na temat ceny pogrzebu bo nie wiem jak wygląda to gdzie indziej, ale firma jest na pewno godna polecenia.
Roksana G. napisał/a 30 marca 2022
Polecam zakład pogrzebowy Róża w Gdańsku, który zorganizował pogrzeb mojego męża Oskara. Nie mam uwag do waszej pracy, od początku wykazaliście się ogromnym profesjonalizmem. Uroczystość pogrzebowa godna i wzruszająca.
Anna Wolnik napisał/a 15 marca 2022
Polecam firmę pogrzebowa Róza, byliśmy z mama zadowolone z pogrzebu i dziękujemy za pomoc przy pomniku.
Paulina Jaruszewska z rodziną napisał/a 4 marca 2022
Jestem pozytywnie zaskoczona, widać że firma ma spore doświadczenie – największy plus to fakt że było taniej
Agnieszka Wolna napisał/a 28 stycznia 2022
Dziękuję firmie Róża za organizację pogrzebu mojego dziadka. Uroczystość bardzo wzruszająca, a personel od początku wykazał się wielkim taktem i szacunkiem wobec mnie i całej mojej rodziny. Polecam firmę Róża.
Stanisław D. napisał/a 16 listopada 2021
Dziękuję firmie Róża za bardzo elegancką uroczystość pogrzebową. Duże ukłony w stronę obsługi, która w dniu pogrzebu wykazała się dużą klasą. Z całą pewnością będę polecać wasz zakład pogrzebowy.
Monika Kwiatkowska napisał/a 16 listopada 2021
Bardzo dziękuję za kompletne zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Dom pogrzebowy godny polecenia. Oprawa pogrzebu piękna, zachowana w duchu powagi jakże ważnym w tym dniu dla całej rodziny zmarłej. Rodzina nie jest obarczona sprawami urzędowymi, Róża załatwia wszystko. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję. Naprawdę wysoki poziom obsługi.
Barbara Nowosielska napisał/a 14 października 2021
Bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc w tym ostatnim odprowadzeniu męża, wszystko było tak jak chciał tego Maciej. Będę was polecała
Beata D. napisał/a 2 września 2021
Zakład pogrzebowy Róża zorganizował pogrzeb mojego dziadka i wykazał się przy tym ogromnym profesjonalizmem. Ceremonia była wzruszająca i godna. Muzyka na pogrzebie pierwsza klasa. Polecam firmę Róża.
Arkadiusz J. napisał/a 2 sierpnia 2021
Dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu mojego ojca Ryszarda J. Otrzymałem od personelu bardzo dużo pomocy. Wszystkie formalności odbyły się bardzo sprawnie, a sama ceremonia została zorganizowana zgodnie z moją prośbą.
Waldemar i Janina napisał/a 17 czerwca 2021
Razem z żoną dziękujemy całemu personelowi Eden za zorganizowanie tak godnej ceremonii pogrzebowej mojej mamy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i wzorowa obsługę pogrzebu.
Matylda W. napisał/a 4 maja 2021
Dziękuję za tak wzruszającą ceremonię pogrzebową. Mój syn został pochowany tak, jak tego oczekiwałam. Były kwiaty i muzyka, piękna przemowa księdza. Odszedł z tego świata dużo za wcześnie, ale mam chociaż poczucie, że pożegnałam go najgodniej jak mogłam.
Daniel napisał/a 12 marca 2021
Duże ukłony w stronę pracowników. Nie wiedziałem, że pracując w tak ciężkim zawodzie, można mieć w sobie tyle pokładów zrozumienia i empatii. Od pracowników otrzymałem bardzo dużo pomocy już przy pierwszej wizycie. Kosz pogrzebu dobrano do moich możliwości finansowych, określono jego całkowitą sumę – dzięki temu ostateczny koszt nie był dla mnie zaskoczeniem. Formalności organizacyjne załatwione bardzo sprawnie, a obsługa pogrzebu została zorganizowana wzorowo.